Kāpēc karjera apdrošināšanas jomā var būt pievilcīga ikvienam jaunietim

Mūsdienās, labākie darbi finanšu jomā nav darbs bankā vai darbs kā brokerim vai investoram, patiesībā pašreiz vislabākais finanšu jomas darbs ir tieši apdrošināšanas bizness. Zinu, ka visdrīzāk apdrošināšana neizklausās nekas interesants vai aizraujošs kādam, kurš plāno studēt finanses un sapņo nokļūt Volstrītā, taču patiesībā apdrošināšanas jomā strādāt ir ne tikai izdevīgi, bet tā ir arī iespējams nopelnīt lielus ienākumus pietiekami īsā laikā.

Apdrošināšanas jomu jau tagad dēvē par triljons dolāru industriju, jo tieši šajā lauciņā strādā milzīgs daudzums cilvēku, kuri ikdienā apgroza ļoti lielas naudas summas. Un līdz ar pasaules populācijas skaita palielināšanos un dzīves labklājības līmeņa paaugstināšanos, arvien vairāk un vairāk cilvēkiem būs vajadzīga apdrošināšana un šī joma kļūs arvien lielāka un bagātīgāka.

Kāpēc apdrošināšanas joma ir tik izdevīga un liela? Viena vienkārša iemesla dēļ – ikvienam ir nepieciešama kaut kāda veida apdrošināšana. Viens vēlas iegādāties dzīvības vai veselības apdrošināšanu, otrs, rūpējoties par savu auto, iegādāsies OCTA polisi, bet trešais apdrošināšanās savu mājokli pret zagļiem un citiem sadzīviskiem bojājumiem. Un, tā kā pašreiz, pateicoties internetam, rodas arī arvien jauni apdrošināšanas veidi un tipi, no kuriem labs piemērs ir kiber-apdrošināšana jeb apdrošināšana pret datu zudumiem, zādzībām un tehnikas kļūdām, tad apdrošināšanas industrija nākotnē tikai un vienīgi izpletīsies, un radīs arvien jaunas un lab atalgojošas karjeras iespējas.

Ja jau tas vien tevi nepārliecināja, ka iespējams, tā vietā, lai kļūtu par baņķieri, ir vērts padomāt kļūt par apdrošināšanas aģentu, tad ļauj man pastāstīt nedaudz par darbu kā apdrošinātājam.

Darbs apdrošināšanas aģentūrā nenozīmē nemitīgu skriešanu, augsta riska darbu vai nemitīgu apiešanos ar neapmierinātiem klientiem, kā tas ir, piemēram, banku vai investīciju jomā. Darbs kā apdrošinātajam nozīmē palīdzēt uzņēmumiem un individuālām personām atrast piemērotāko plānu, kā pasargāt kā sevi, tā savu īpašumu pret dažāda tipa zaudējumiem. Tas nozīmē, ka tu nemitīgi strādāsi kopā ar klientiem, lai atrastu tiem piemērotāko apdrošināšanas risinājumu, kā arī būsi spējīgs palīdzēt saviem klientiem situācijās, kad tiem nav paveicies. Bieži vien apdrošinātājs spēj palīdzēt klientiem izkļūt pat no šķietami, bezcerīgākajām situācijām, tikai un vienīgi palīdzot tiem iegūt kompensāciju, kura tiem pienākas. Tātad apdrošinātāja darbs ir ne tikai ļoti atbildīgs, bet arī gandarījumu sniedzošs, ko nodrošina reti kura profesija.

Un, lai gan nereti ir priekšstats, ka apdrošināšanas firmā strādājošie ir kā lietotu auto pārdevēji, kuri cenšas pierunāt klientu iegādāties lietotu automašīnu, tā nav taisnība, jo apdrošinātāji nevis cenšas pierunāt savus klientus, bet gan sniedz tiem palīdzību, lai tie izvēlētos sev piemērotāko apdrošināšanas variantu. Tāpēc, ja tev interesē finanses, bet tu domā, ka tu neesi piemērot banku uzspiestajai atmosfērai vai riskam, kurš ir saistīts ar investīcijām, noteikti izmēģini apdrošinātāja karjeru.